سوالات متداول

1.نیل دیزاین چیست؟

نیل دیزاین یک سامانه طراحی و تبلیغاتی برای کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد که در نیمه دوم سال 1391 فعال خود را زیر نظر مجموعه فناوری اطلاعات میلاد آغاز کرده است.

صفحه درباره ما نیل دیزاین

2.چرا نیل دیزاین؟

با توجه به فعالیت و رزومه نیل دیزاین هم اکنون دارای بیش از 10000 نمونه کار ایرانی و غیر ایرانی می‌باشد. همچنین نیل دیزاین بیش از یک دهه هست که در زمینه طراحی و تبلیغات خدمت رسانی می‌کند.

صفحه خدمات نیل دیزاین

3.آیا استفاده از نیل دیزاین نیاز به دانش خاصی دارد؟

خیر، استفاده از سایت ساز نیل دیزاین بسیار ساده می‌باشد و به هیچ‌گونه دانشی نیاز ندارد.

ما نیل دیزاین را به نحوی ساخته‌ایم که هر کس بتواند با صرف کمی وقت، کار با آن را یاد بگیرد. این یعنی اگر شما کار با کامپیوتر را (به صورت کلی) بلد هستید، پس کار با نیل دیزاین هم خیلی ساده یاد خواهید گرفت.

برای اطمینان بیشتر، ما یک بخش راهنمای کامل همراه با ویدئوهای آموزشی برای شما ایجاد کرده‌ایم تا مطمئن باشیم هیچوقت به مشکلی بدون راه‌حل برخورد نخواهید کرد. علاوه بر این، کارشناس‌های پشتیبانی ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند و با کمال میل، همه‌چیز را به شما آموزش خواهند داد.

4.تفاوت نیل دیزاین با سایر سایت‌سازها؟

نیل دیزاین دارای یک هستۀ نرم‌افزاری قدرتمند است. از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند و امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار کاربران خود می‌گذارد. به علاوه، ما همیشه در حال به‌روزرسانی برای افزایش امکانات و قالب‌های نیل دیزاین هستیم. مهم‌تر از هر چیز، تیم پشتیبانی قدرتمند ما، همیشه در کنار شماست.

5.آیا می‌توانم سایتم را به میل خودم ویرایش نماییم؟

بله، سایت‌ساز نیل دیزاین به نحوی طراحی شده است که شما به راحتی بتوانید ساختار کلی صفحات و همینطور طراحی هر صفحه را ویرایش دهید.

هنگامی که شما به عنوان مدیر وارد وب‌سایت خود می‌شوید، در کنار هر بخش یک دکمه ویرایش قرار داده شده که به کمک آن می‌توانید تغییرات لازم را بر روی آن بخش اعمال کنید.

به علاوه، برای اینکه دست شما برای ویرایش کاملاً باز باشد، ما حتی امکان دسترسی به کدهای قالب را هم برایتان فراهم کرده‌ایم. این یعنی شما با کمی دانش کدنویسی (یا کمک گرفتن از تیم نیل دیزاین یا یک طراح سایت) می‌توانید هر تغییری بخواهید را در سایت اعمال کنید.

6.پشتیبانی نیل دیزاین از من به چه صورت خواهد بود؟

تیم پشتیبانی نیل دیزاین در تمام روزهای کاری از ساعت 10 الی 19 و در تعطیلات (پنجشنبه، جمعه و سایر روزهای تعطیل) از ساعت 12 الی 13 از طریق تلفن، تیکت (پیامی که از طریق بخش پشتیبانی سایت خود ارسال می‌کنید) و همینطور ایمیل به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

7.آیا برای پشتیبانی باید هزینه‌ای پرداخت شود؟

خیر، در سایت ساز نیل دیزاین پشتیبانی از شما کاملاً رایگان است. این یعنی شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

خدمات

کاری که ما انجام می دهیم

چگونه کمک می کنیم

ما بسیار فراتر از خود گسترش یافته ایم
تحقیقات فن آوری برای ارائه تیم ارشد

پشتیبانی نیل دیزاین در کنار شماست.

تماس با ما

© تمامی حقوق برای نیل دیزاین محفوظ می‌باشد.
نیل دیزاین
خدمات نیل
حساب کاربری
نیل مارکت
پشتیبانی